06(277)6 - 22 - 15
м. Білицьке, вул. Праці, будинок 14
email: dobroschool.9@gmail.com

*****************

************************************

Євроінтеграційний портал

*************************

 ************************************

************************************

************************************

************************************

 ************************************

МАТЕМАТИКА В ШКОЛІ

 ************************************

 ************************************

ФІЗИКА В АНІМАЦІЯХ

************************************

БІОЛОГІЧНИЙ САЙТ

 ************************************

Динамічна Періодична система Менделєєва

 ************************************

 ************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

************************************

Електронна бібліотека (підручники)

Електронна бібліотека (підручники)

 Математика 4 клас

Математика (Богданович) 4 клас

Рідна мова (1 ч.) 4 клас

Рідна мова (2 ч.) 4 клас

Читанка (1 ч.) 4 клас

Читанка (2 ч.) 4 клас

Я і Україна 4 клас

Географія (Скуратович) 6 клас

Етика 6 клас

Зарубіжна література (Півнюк) 6 клас

 Історія старого світу (Шалагінова) 6 клас

Алгебра (О.С.Істер) 7 клас

Біологія (В.Р. Ільченко) 7 клас

Географія материків і океанів (Пестушко) 7 клас

Геометрія (О.С. Істер) 7 клас

Російська мова (Пашковская) 7 клас

Рідна мова (О. Глазова) 7 клас

Фізика (Л.Е. Генденштейн) 7 клас

Хімія (Г.А. Лашевська) 7 клас

Історія середніх віків (І.М. Ліхтей) 7 клас

Історія України (В.А. Смолій) 7 клас

Алгебра і початки аналізу (Е.П. Нелін) 10 клас

Англійська мова (Л.В. Калініна) 10 клас

Біологія (П.Г. Балан) 10 клас

Біологія (В.Г. Межжерін) 10 клас

Всесвітня історія (П. Полянський) 10 клас

Геометрія (О.М. Біляніна) 10 клас

Російська мова (А.Н. Рудяков) 10 клас

Світова література (Д.С. Наливайко) 10 клас

Українська література (Г. Семенюк) профіль 10 клас

Українська література (Г.В. Семенюк) 10 клас

Українська мова (О. Глазова) 10 клас

Українська мова (Плющ) профіль 10 клас

Фізика (В.Г. Баряхтар) 10 клас

Фізика (Т.М. Засекіна) 10 клас

Фізика (В. Сиротюк) 10 клас

Художня культура (Л.М. Масол) 10 клас

Хімія (О.М. Буринська) 10 клас

Хімія (О.Г. Ярошенко) 10 клас

Інформатика (Н.В. Морзе) 10 клас

 Алгебра і початки аналізу (Е.П. Нелін) 11 клас

Біологія (П.Г. Балан) стандарт - академ. 11 клас

Геометрія (Г.П. Бевз) академ. профіль 11 клас

Екологія (Л.П.Царик) стандарт 11 клас

Економіка (Л.П. Крупська) стандарт - академ. 11 клас

Економіка (І.Ф. Радіонова) профіль 11 клас

Захист Вітчизни (А.А. Гудима) 11 клас

Захист Вітчизни (К.О. Пашко) 11 клас

Світова література (Ю.І.Ковбасенко) 11 клас

Українська література (Г.Семенюк) стандарт 11 клас

Українська мова (С.О. Караман) академ. 11 клас

Фізика (Т.Засекіна) академ - профіль 11 клас

Художня культура (Н.В. Назаренко) 11 клас

Інформатика (Й.Я.Ривкінд) стандарт 11 клас

Історія України (А.К. Струкевич) стандарт 11 клас

Всесвітня історія (Ладиченко) 11 клас

Людина і світ (Марголіна) 11 клас

7 клас. Хімія. Кроки пізнання

Анатомия человека

Биология 6-11 классы

Загальна хімія